..::Mu-VT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::Mu-VT::..

Play Hard or Go Home!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 koga shte bude pusnat survera??

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
krisho
New Member
New Member



Брой мнения : 4
Join date : 03.10.2013

koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? EmptyЧет Окт 03 2013, 13:16

dnes shte stane li ?
Върнете се в началото Go down
Neppo
New Member
New Member



Брой мнения : 6
Join date : 03.10.2013

koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? EmptyЧет Окт 03 2013, 13:41

Az lichno sym potresen otnovo ot na aragorn neprofisionalizma kak vseki pyt gybi vremeto i motivaciqta i vsichko na horata ... 1 2 pyti da stane greshka okey problemi a/y razbiraemo e ama pri nego e non stop be redovno vseki server VSEKI SERVER vse neshto stava napravo nqmam dymi ... 1vi 3ti 7mi 10sti 15sti 20sti i ei taka se mota az tyka sym priel vsichko na seriozno podgotvil sym si coli kafeta a/y i s nastroenie za edna priqtna igra i toi vinagi ysira vsichko .... rejima si razbytax ... vypreki che go znam shto za stoka e i sym igral predishni serveri prosto ne mi se komentira 3 meseca tytkane i vyrtene dokato pysne servera posle go spira samo srami grada mi (Veliko Tyrnovo) nakraq shte kaja na 1 fr da go butne s byter za 150 dolara che da ne moje da si podkara skype kamoli servera ... pisna mi prosto kato mi kajat pyskat MUVT napravo mi stava zle i pochvam da se hilq ... nishto lichno kym hosta ama to tova veche na nishto ne prilicha
Върнете се в началото Go down
CrazyGogo
Senior Member
Senior Member
CrazyGogo


Брой мнения : 70
Join date : 01.10.2013
Age : 30

koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? EmptyЧет Окт 03 2013, 16:37

kato gledam si zapoznat s kolko e dob1r 4oveka det otvarq sarvara.
bi li me informiral predi6nite mu sarvari za po kolko vreme sa se zadarjali online i kolko problemi e imalo ?
molq seriozno otgovori i bez preoveli4eniq :P iskam da znam za da se orientiram kakvo da pravq. mersi :)
Върнете се в началото Go down
Neppo
New Member
New Member



Брой мнения : 6
Join date : 03.10.2013

koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? EmptyЧет Окт 03 2013, 16:44

ot moq grad e hosta no ne go poznavam lichno no sym my igral serverite .. nqkyde 5-6 servera da sym my igral za poslednite 2-3 godini ... ako pysne server go pyska s 300 zora i samo s problemi ... kakto i vmomenta stava golqmo otlagane golqmo chydo .. 3 meseca motane i nakraq kato go pysne igrae se 14 dena az lichno zombq kato nenormalnik i nakraq vika sprqxa mi neta bla bla bla floodvali sa go ne znam si kakvo i si go spira posle pak se mota 3 meseca i pak si pyska nqkyv random server ... ne go poznavam kato chovek kakyv e shto e ama mnogo neseriozno se otnasq kym servera ... kakto kazax i predi nqma kak da mine bez problemi ama pri nego e yjasno vseki server prosto ne propysna vinagi neshto stava ... i e imalo po 50-60-70 on i nakraq pravi taka che vsichki da sprat da igraqt to si e za nego v kraina smetka i razvalq igrata na mnogo hora ... mnogo se nadyhah da igraq no otnovo me razocharova .. ako namerish nqkoi dryg server spodeli .. toq server edva li shte e online skoro ... shtoto kato doide 7mi oktomvri shte izmisli pak neshto che ima tornado pred tqx i pak shte go otloji
Върнете се в началото Go down
CrazyGogo
Senior Member
Senior Member
CrazyGogo


Брой мнения : 70
Join date : 01.10.2013
Age : 30

koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? EmptyЧет Окт 03 2013, 16:52

xD ne6to ot sorta "mnogo mi se sere6e " i zatva go otlaga ? XD qsno :D
mersi za infoto :P
Върнете се в началото Go down
lsfc1989lsfc
New Member
New Member



Брой мнения : 1
Join date : 03.10.2013

koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? EmptyЧет Окт 03 2013, 17:12

mai i dnes nqma da e :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





koga shte bude pusnat survera?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: koga shte bude pusnat survera??   koga shte bude pusnat survera?? Empty

Върнете се в началото Go down
 
koga shte bude pusnat survera??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
..::Mu-VT::.. :: Въпроси и Предложения / Questions and Suggestions-
Идете на: