..::Mu-VT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::Mu-VT::..

Play Hard or Go Home!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Хакери в сървъра.

Go down 
АвторСъобщение
Stoyan
New Member
New Member



Брой мнения : 1
Join date : 08.11.2013

Хакери в сървъра. Empty
ПисанеЗаглавие: Хакери в сървъра.   Хакери в сървъра. EmptyПет Ное 08 2013, 10:45

Еби му майката,омръзна ми да играя с хакери/кликери и etc.Не може едни да играят честно,а други да играят с всякакъв вид програми.Днес отивам в лоренция и виждам Warrior,силно бк ок,но ако ми обясните как ме сваляше с хит ще е супер.Просто нямам думи,беше баннат за хак и после го ънбаннахте и пак играе с нещо.В този сървър няма никакъв контрол...щом някой е баннат за хак си мисля,че трябва да е пернаментен...Но изглежда,че екипа на mu-vt са големи "професионалисти",че за някой друг смс се продават и прецакват играта на целия сървър.
Ако се продължи така сървъра няма да има повече от 10-15 онлайн играча,ако това е целта на АРАГОРН,нека да продължи с това което се случва в сървъра.
П.П Имам няколко снимки на Warrior как ме килва с оне хит,ако някой Админ/ГМ иска да ги види да пише долу в публикацията.
Живо и здраво от мен.


Поздрави GalaktuS.
Върнете се в началото Go down
 
Хакери в сървъра.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Старт на сървъра и DOWNLOAD CLIENT
» Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
..::Mu-VT::.. :: Нарушения / Violations-
Идете на: