..::Mu-VT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::Mu-VT::..

Play Hard or Go Home!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
DarkPrince
New Member
New Member



Брой мнения : 8
Join date : 12.10.2013

Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра EmptyПет Окт 25 2013, 21:01

Добър вечер на всички обикновени играчи в MUVT! Искам да Ви попитам нормално ли е играч от гилдия да я наречем за кратко А а играча да го наречем Б да облича абсолютно цялата си гилдия А. Защото тази вечер попаднах на много интересна случка как даден играч в сървъра каза пред мен и пред мои съюзници,че ще наоблече цялата си гилдия или поне част от играчите с уеб итеми.Ще ви приложа снимка и,ако може да дадете на нас простите отговор как може за 2-3 дни да се изкарат 30 000 кредита за уеб-а както играча твърди?



Последната промяна е направена от DarkPrince на Съб Окт 26 2013, 14:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
CrazyGogo
Senior Member
Senior Member
CrazyGogo


Брой мнения : 70
Join date : 01.10.2013
Age : 30

Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра EmptyПет Окт 25 2013, 22:23

emi... moje da ba4ka v nqkoq firma i da ima slujeben telefon koito da e na smetka... iiiiiii prosto da prati nai pedalski da prati SMSi ot slujebniq telefon. >.>
Върнете се в началото Go down
No0bSaYBo7
Game Master
Game Master
No0bSaYBo7


Брой мнения : 6
Join date : 14.07.2013
Age : 33
Местожителство : Vratsa

Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра EmptyПет Окт 25 2013, 23:05

Аз, 1 смс не пращам Aragorn това го знае на мен други хора ми пращат, смс-ите както и преди рестарта на сървъра :)
Върнете се в началото Go down
No0bSaYBo7
Game Master
Game Master
No0bSaYBo7


Брой мнения : 6
Join date : 14.07.2013
Age : 33
Местожителство : Vratsa

Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра EmptyПет Окт 25 2013, 23:24

Много сте интересни бе какво ви интересува как и за колко ще, събера кредитите това си е моя работа може би имам доста пари ? какво ви интересува щом има уебшоп той е за това...
Върнете се в началото Go down
RockNroLL
New Member
New Member



Брой мнения : 7
Join date : 16.07.2013

Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра EmptyСъб Окт 26 2013, 10:09

Как може така да се разревеш не ми е ясно . . . ще облече колкото си иска хора в сървъра щом има тази възможност ;) Такива ревливи пикли заслужават едно хубаво е***не , че да им мирне главата :)
Върнете се в началото Go down
DarkPrince
New Member
New Member



Брой мнения : 8
Join date : 12.10.2013

Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра EmptyСъб Окт 26 2013, 10:25

Каквото искам това ще си правя!Това е форум да се оплакваме и аз го направих,а не да чета глупави мнения от такива спамери като теб които гледат само да трупат постове напразно!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра   Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра Empty

Върнете се в началото Go down
 
Едно малко въпросче от обикновен играч в сървъра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
..::Mu-VT::.. :: Въпроси и Предложения / Questions and Suggestions-
Идете на: