..::Mu-VT::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::Mu-VT::..

Play Hard or Go Home!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Проблем с Му-клиента

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
acoli
New Member
New Member



Брой мнения : 1
Join date : 17.10.2013

Проблем с Му-клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с Му-клиента   Проблем с Му-клиента EmptyПет Окт 18 2013, 08:42

Здравейте,днес почнах да играя това му, и когато го изтеглих всичко точно .. но играя примерно 10-15 минути и после или ме дисква или ми дава еррор на майн ехето незнам какъв е проблема ако може някой който разбира найстина да помогне виждам че серверчето не е от "бозичките" ако мога така да се изразя .. 8)  надявам се някой да помогне ще наглеждам форума дотогава ЧАООООО :up: :up: :up: :P :P :P 
Върнете се в началото Go down
erbap
New Member
New Member



Брой мнения : 3
Join date : 19.10.2013

Проблем с Му-клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с Му-клиента   Проблем с Му-клиента EmptyСъб Окт 19 2013, 09:17

И аз имам проблем, но не съм сигурен дали е от клиента... Влизам в играта и директно дисконект. Нямам време да си вляза даже в ацц...
Върнете се в началото Go down
ATuJla
Member
Member



Брой мнения : 29
Join date : 10.10.2013

Проблем с Му-клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с Му-клиента   Проблем с Му-клиента EmptyСъб Окт 19 2013, 10:39

виждам че серверчето не е от "бозичките" ако мога така да се изразя ||| Ти бьзикаш ли се нещо или ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблем с Му-клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с Му-клиента   Проблем с Му-клиента Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблем с Му-клиента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем с ПК-то
» Калима Проблем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
..::Mu-VT::.. :: Проблеми / Problems-
Идете на: